قیمت هیتر تابشی گرماتاب

قیمت هیتر تابشی گرماتاب بر اساس چه عواملی تعیین می شوند؟

قیمت هیتر تابشی گرماتاب

هیتر تابشی گرماتاب برای گرمایش کلی و موضعی فضاهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد که این فضاها عموما صنعتی و تجاری هستند که از آن ها می توان به گزینه هایی همچون سالن ورزشی، آشیانه هواپیما، انبار مواد و… اشاره کرد. قیمت هیتر تابشی گرماتاب اهمیت بسیار بالایی دارد و به دلیل کاربردهایی که دارد کمی گران است. ولی با توجه به اینکه می توانند هوا را به خوبی تعویض کنند، بسیار به صرفه می باشد.

هیتر تابشی دستگاهی گرمایشی بوده که از طریق بازتاب گرما توسط اجزاء آینه مانند عملکردی همچون گرمایش ناشی از تابش خورشید حاصل می شود. هیتر تابشی گرماتاب و یا همان بخاری های تابشی کاربرد های فراوانی دارند که جلوتر به آن ها اشاره می شود و طیف نسبتا زیادی از افراد استفاده از بخاری های تابشی را ترجیح می‌دهند. چیزی که برای مصرف کنندگان بیش از هر چیزی اهمیت دارد قیمت گرماتاب است.

قیمت گرماتاب ها و بخاری های تابشی  است‌ و همچنان این عقیده وجود دارد که قیمت گرماتاب هیتر تابشی و یا بخاری های تابشی نسبت به انواع سایر سیستم های گرمایشی بالاتر و گران تر می باشد. اما با این وجود به خاطر مزایا و فواید استفاده از بخاری های تابشی و گرماتاب ها و مصرف بهینه انرژی این نوع سیستم گرمایشی نظر بسیاری را به خود جلب نموده است.

قیمت هیتر تابشی گرماتاب

عوامل موثر بر قیمت گرماتاب، هیتر تابشی و بخاری  تابشی

هنگامی که شما اقدام به خرید گرماتاب ، هیتر تابشی و بخاری های تابشی می کنید با هزینه ای را بابت خرید محصول به فروشنده و عرضه کنندگان آن پرداخت نمایید این همان چیزی است که به آن قیمت گرماتاب می گویند.

برای خریداران و مصرف کنندگان  قیمت گرماتاب از المان هایی است که تاثیر مهمی در خرید انواع گرماتاب دارد.

وقتی شما یک کالا را مخصوصاً  کالاهای  صنعتی  و سرمایه ای مثل گرماتاب، هیتر تابشی و بخاری تابشی را خریداری می‌کنید در واقع فقط شما یک محصول با یک سری ویژگی را خریداری نمی کنید شما هویت، برند، عملکرد، پاسخگویی شرکت سازنده در آینده، حس اطمینان و در اصل یک سرمایه را خریداری می کنید نمی توان با بیان ” یک کلمه ”اینکه قیمت گرماتاب  گران یا ارزان است و یا صرفاً با احساسی که نسبت به یک عدد پیدا می کنید نسبت به ارزش واقعی محصول از روی قیمت گرماتاب قضاوت صحیحی داشته باشید‌.

شاخص های متعددی که بر قیمت گرماتاب موثر است:

 • انتخاب بهترین مواد اولیه موجود در بازار در تولید انواع گرماتاب و بخاری های تابشی
 • دقت بسیار بالا در مونتاژ هیتر تابشی گرماتاب
 • بالاترین دورۀ گارانتی و خدمات پس از فروش گرماتاب
 • بزرگترین شبکۀ نصب و خدمات پس از فروش گرماتاب در سراسر کشور
 • بهره مندی از تیم های مهندسی قبل و بعد از فروش گرماتاب قیمت گرماتاب را تحت تاثیر قرار می دهد.
 • ارائه خدمات رایگان مشاوره در پس و بعد از خرید گرماتاب در قیمت گرماتاب موثر است.
 • امکان سنجی و مهندسی پروژه

نکته: گرماتاب  انواع مدل های متفاوتی دارند که  برای هر محیط و کسب و کار مورد استفاده قرار می گیرند. که قیمت گرماتاب، بخاری تابشی و هیتر تابشی با توجه به انواع مدل های آن متفاوت است. از طرفی ممکن است محیط شما به گونه ای باشد که برای گرمایش آن نیاز به راهکار های ترکیبی و یا استفاده از چند دستگاه داشته باشد که تیم مهندسی گرماتاب شما را راهنمایی خواهند کرد در این صورت قیمت گرماتاب و هیتر تابشی  برای شما اهمیت بیشتری دارد‌.

کاربرد هیتر تابشی چیست؟

هیتر تابشی لوله ای که در ایران با عنوان گرماتاب و انواع بخاری های تابشی معروف است.  امروزه گرماتاب ها یکی از اصلی ترین و البته کم هزینه ترین سامانه های گرمایشی به حساب می آیند که از آن به عنوان گرمایش فضاهایی که ارتفاع بالای 3 متر دارند استفاده می شود. از این موارد می توان به گزینه هایی همچون سالن های بزرگ صنعتی، گلخانه ها، مرغداری ها، پارکینگ های خودرو، فضاهای ورزشی و… اشاره کرد.

پس از دهه ی ۷۰ م ميلادی گرماتاب ها، بخاری تابشی به دلیل مزیت ها و ویژگی های مناسب به ویژه قیمت گرماتاب که به نسبت کارایی آن مطلوب است و همچنین تعمیر راحت تر این نوع سیستم های گرمایشی،  در تامین گرمایش فضاهای بزرگ، استفاده از این محصول گسترش یافته است و ساختار انواع هیترها تابشی، و بخاری های تابشی که همانطور که عرض شد در ایران با نام گرماتاب معروف است در قیمت متفاوت گرماتاب و به ویژه از جهت پیکربندی، توسعه و تنوع بیشتری یافته است‌.

از اجزای سازنده هیتر تابشی گرماتاب:

 • مشعل
 • لوله آتشخوار
 • منعکس کننده
 • فن مکنده

قیمت هیتر تابشی گرماتاب

هیتر تابشی گرماتاب ها بخاری ها تابشی چگونه کار می کنند؟

مخلوط گاز مایع یا شهری و هوا با یک نسبت مناسب به صورت احتراق کامل توسط مشعل درون یک لوله سوزانده می شود و سپس دمای لوله به طور متوسط تا C 300° بالا می رود‌. انرژي تابشی لوله با استفاده از یک منعکس کننده به سمت پایین هدایت  می شود و گرمای لازم را برای گرم نمودن محیط مورد نظر تامین می کند.

فن مکنده نیز مکش لازم را درون لوله به منظور حركت محصولات حاصل از سوختن به سمت انتهاي لوله فراهم می نماید. دستگاه هیتر تابشی گرماتاب داراي دو مدل رایج خطی و U شکل است که قیمت گرماتاب برای این دو مدل با توجه به کارایی، گارانتی، خدمات پس از فروش و… متفاوت است. این گرماتاب ها به صورت مستقل و جدا از یکدیگر در سالن نصب می شوند بنابراین  خرابی و نقص احتمالی یکی از این دستگاه های سیستم های گرمایشی هنگام نصب در یک فضا بر عملکرد سایر دستگاه ها تاثیری نخواهد داشت.

بهترین قیمت  هیتر تابشی گرماتاب و بخاری های تابشی

اگر شما به عنوان یک خریدار برای خرید‌ گرماتاب  و بخاری های تابشی به مراکز خرید گرماتاب به صورت حضوری و غیر حضوری مراجعه نمایید بدون شک از جانب متخصصان و پشتیبانی های خرید این محصول انواع قیمت گرماتاب و مدل های متنوع از این محصول به شما ارائه می گردد. گاهی ممکن است شما محصولی با قیمت ارزان انتخاب  و خریداری نمایید اما توجه نمایید که خرید ارزان گرماتاب بدون توجه به ارزش واقعی آن می تواند ضرر بیشتری نسبت به خرید گرماتابی که قیمت گران تری دارد به شما تحمیل کند. پس توجه نماید با وجود اینکه قیمت گرماتاب و بخاری های تابشی از پارامتر های مهم است اما باید خرید محصول با کیفیت را اولویت قرار داده و در کنار قیمت هیتر تابشی گرماتاب به آن توجه نمایید پس بهترین قیمت گرماتاب محصولی با کیفیت و با قیمت مناسب است.

برچسب ها: بدون برچسب

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

code