گرماتاب

سیستم های گرمایشی از ابتدای بشریت تغییر های چشم‌ گیری داشته است. قطعا همه ی شما می دانید که اولین و ابتدایی ترین سیستم گرمایشی برای بشر آتش بوده است پس از آن بخاری های نفتی و بخاری های نقش پر رنگی در گرما بخشیدن به خانه های بشر داشتند. امروزه دیگر شرایط فرق کرده است و شوفاژها و گرماتاب ها جای سیستم های گرمایشی قدیم را گرفته اند. سیستم گرماتاب سرامیکی صنعتی  دیگر مشکل های قدیم را ندارند.

برای مثال  شما دیگر مجبور نیستید بوی نفت را تحمل کنید و یا خطرات آتش گرفتگی خانه را بر اثر سوختن هیزم با گاز گرفتگی را به جان بخرید. گرماتاب ها تنها به یک جرقه به صورت اتوماتیک وار روشن می شوند و دیگر درد سری ندارید. این نوع گرما تاب ها به ترموستات مجهز هستند و لازم به ذکر است که این گونه سیستم های گرمایشی ۹۰ درصد مصرف برق شما را کاهش می دهد و هم چنین شما با خرید گرماتاب سرامیکی صنعتی در مصرف گاز خود را ۶۰ درصد کم می کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر از گرماتاب تابشی سرامیکی بر روی لینک کلیک کنید.

انواع گرماتاب

همان طور که می دانید امروزه دیگر بخاری های نفتی به طور کلی منسوخ شده است  و بخاری های گازی نیز در کم تر خانه هایی دیده می شود. امروزه در بیش تر خانه ها شوفاژ دیده می شود و در سالن ها نیز به وفور انواع و اقسام گرماتاب دیده می شود.

  • گرما تاب لوله ای صنعتی
  • گرما تاب سرامیکی صنعتی
  • گرما تاب لوله ای ورزشی
  • جت هیتر
  • گرمایش تابشی لوله ای
  • گرمایش تابشی سرامیکی
  • هتر تابشی چتری و …

گرماتاب سرامیکی صنعتی

یکی از مدل های گرما تاب، گرما تاب سرامیکی صنعتی است. این نوع گرما تاب را معمولا در فضا های بزرگی مثل رستوران، تالار، لابی هتل ها، ویلا، سالن های ورزشی، گلخانه ها، مرغ داری ها و هر جای دیگری که فضای بزرگی دارد دیده می شود. این گرما تاب ها این قابلیت را دارند که در کم ترین زمان ممکن فضا را گرم کنند و دیگر لازم نیست نگران این باشید که اگر سیستم گرمایشی خود را خاموش کردید پس از بازگشت مجدد به سالن ساعت ها منتظر گرم شدن سالن باشید. این گرما تاب ها دارای استاندارد ها و گواهی نامه های مثل CE اروپا و ISO 9001 است.

از مزیت های این نوع سیستم گرمایشی می توان به این مورد اشاره کرد که این گرماتاب ها هزینه ی راه اندازی بسیار کمی دارند  هم چنین لازم به ذکر است که شکل و ظاهر این گرما تاب ها به گونه ای طراحی شده است که فضای زیادی از سالن شما را به خود اشغال نمی کند و علاوه بر این ها هوای مطلوب به صورت یک سان و یک نواخت پخش می کنند . گرما تاب سرامیکی صنعتی نسبت به کارایی که دارند بسیار مناسب است شما می توانید با کیفیت ترین گرما تاب سرامیکی صنعتی را با مناسب ترین قیمت از ما بخرید و در کنار جلوه ای  که به سالن های خود می بخشید سالن های خود را گرم کنید.