گرمایش تابشی سالنهای ورزشی و استخرها

گرمایش تابشی سالنهای ورزشی و استخرها

تامین گرما و هوای مطلوب از جمله ضرورت های هر مکانی است که قطعا سالن های ورزشی نیز از این قاعده مستثنی نیستند. با نا در این مقاله همراه باشید تا یک سیستم گرمایشی فوق العاده را به شما معرفی کنیم. گرمایش تابشی سالنهای ورزشی و استخرها دوست و همراه شما در روز های سرد است. این گرما تاب شکل ظاهری فوق العاده زیبایی دارد و سبب شکیل تر شدن سالن ورزشی شما می شود.

این گرما تاب  دارای هیتر تابشی برقی است و به کنترل پنل سیستم مجهز می باشد. خیلی از مواقع این اتفاق می افتد که شما در روز های تعطیل قصد دارید که سیستم گرمایشی خود را خاموش کنید اما این مسئله که پس از بازگشایشی مجدد سالن که ساعت ها زمان لازم است تا سالن دوباره گرم شود شما را از انجام این کار منصرف می کند. گرما تاب سالن های ورزشی این مشکل را حل کرده است. این گرماتاب به گونه ای طراحی شده است که پس از چند دقیقه روشن کردن گرمای سالن تا حدودی تامین می شود پس می توانید با خیال راحت سیستم گرمایشی خود را خاموش کنید.

مزایای گرماتاب سالن های ورزشی

گرماتاب سالن های ورزشی مزایای خیلی بالایی دارد که ما در این بخش به تعدادی از آن ها می پردازیم. خاموش کردن گرما تاب  در روز های تعطیل سبب صرفه جویی در انرژی می شود. علاوه بر این با این کار در هزینه های خود به طرز چشم گیری صرفه جویی می کنید. شایان به ذکر است که اگر در سالن ورزشی خود توپ و یا وسایلی دارید که ممکن است به سمت این گرما تاب  پرتاب شود بهتر است محافظ هایی زیر لوله های تابش آن نصب کنید. این گرما تاب مزایای دیگری نیز دارد

  • این گرما تاب حدود ۹۰ درصد مصرف برق را کاهش می دهد. علاوه بر آن ۵۰ درصد مصرف گاز را کم تر می کند.
  • این گرما تاب این امکان را دارد که بدون ایجاد گردش هوا و بدون این که ذرات بیرونی به داخل راه پیدا کنند گرمای هوا را تامین کند.
  • این گرما تاب کیفیت هوا را تضمین می کند.
  • اصلی ترین مزیت این گرما تاب کیفیت بالا محصول است که سبب می شود هزینه های تعمیر به طرز چشم گیری کم شود.
  • نگهداری از این سیستم گرمایشی هیچ هزینه ای برای شما ندارد.

قیمت گرمایش تابشی سالنهای ورزشی و استخرها

قیمت گرماتاب های سالن های ورزشی آن چنان گران نیست که شما نتوانید برای سالن خود آن را تهیه کنید. عواملی بسیاری هستند که در تعیین قیمت گرما تاب های سالن ها دخیل هستند مثل موتور آن ها،  قابلیت تابش گرما از ارتفاع کم و یا زیاد، جنس بدنه و … اما ما به شما این اطمینان را می دهیم که شما هر چقدر هم بابت خرید گرما تاب سالن های ورزشی بپردازید از طرف مقابل با توجه به صرفه جویی در سوخت و طول عمر بالایی که این محصولات دارند به نفع شما می باشد. از طرف دیگر هوای مطلوب  درون سالن سبب می شود تا ورزشکار های بسیاری به سالن های شما بیایند.

خرید گرما تاب سالن های ورزشی را به ما بسپارید

اگر قصد خرید گرما تاب برای سالن های ورزشی خود دارید می توانید این خرید را به ما بسپارید. ممکن است شما به بازار بروید اما به دلیل نا آگاهی از جنس های موجود در بازار آن طور که باید خرید مطلوبی نداشته باشید. امروزه دیگر شرایط زندگی فرق کرده است و لازم نیست برای خرید های جزیی به بازار بروید. می توانید از طریق تلفن همراه خود به سایت ما مراجعه کنید و با مطالعه ی ویژگی های این گرما تاب ببینید که این دستگاه برای سالن شما مناسب است یا خیر؟

هم چنین ما همیشه بهترین کیفیت را با مناسب ترین قیمت به مشتری های خود عرضه می کنیم. شما می توانید پس از کسب اطلاعات و مشورت با کارشناس های ما این کالا را بخرید و آن را در کم ترین زمان ممکن در محل کار خود تحویل بگیرید. لازم به ذکر است که در صورت خرید از ما  کالای شما شامل گارانتی و خدمات پس از فروش می شوید. پس با خیال راحت خرید خود را انجام دهید.

گرما تاب سالن های ورزشی سرامیکی

اگر سالن ورزشی شما فضای مناسبی برای تهویه ی بالای هوا دارد. گرماتاب سرامیکی بهترین انتخاب است. این گرما تاب ها بیش ترین دمای ممکن را نسبت به سایر گرما تاب ها به محیط می رسانند. علاوه براین ها این گرما تاب مناسب سایر جاهایی که فضای بازی نیز دارند مناسب است مثلا شما می توانید گرما تاب سرامیکی را برای فروشگاه، تالار ها، رستوران ها و … نیز تهیه کنید. بهترین شکل برای جایگذاری این گرما تاب ها این است که آن ها را به صورت افقی و زاویه دار بگذارید.

گرمایش تابشی سالنهای ورزشی و استخرها از نوع لوله ای

اولین اولویت استفاده از این گرما تاب ها سالن های ورزشی می باشد اما شاید برایتان جالب باشد که بدانید آن ها را می توانید در مسجد ها، حسینیه ها  سالن های نمایشی، آمفی تئاتر و … نیز استفاده کنید. گرماتاب لوله ای از استاندارد های لازم بهره مند هستند و شما با خرید آن ها خود را از شر موتور خانه ها و تعمیرات آن ها راحت کنید. شایان به ذکر است که این گرما تاب ها برای محافظت بیش تر توری های مخصوص دارند.