هیتر تابشی سرامیکی

ویژگیهای هیتر تابشی سرامیکی

هیتر سرامیکی دیواری با استفاده از گاز طبیعی و گاز مایع قابل استفاده میباشد و دارای مصرف انرژی پایینی نیز میباشد.

این نوع هیتر تشعشعی سرامیکی به دلیل تابشی بودن باعث عدم ایجاد گردو غبار و چرخش هوا میگردد.

این بخاری سرامیکی دارای سیستم کنترل هوشمند و مقاوم در برابر آبزدگی است.

با توجه به شرایط نصب،این هیتر رستوران هیچ گونه فضای مفیدی را اشغال ننموده و شرایط مناسب را جهت ایجاد فضای مطلوب فراهم مینماید.

هیتر رستوران

بخاری تابشی سرامیکی به دلیل استفاده از سرامیک های تابشی و طراحی مهندسی آن بیش از 80 درصد راندمان داشته که علاوه بر تولید گرمایش زیاد در این گرماتاب فضای باز، مصرف سوخت بسیار کمی دارد و بالطبع هزینه گاز هیتر سرامیکی گازی بسیار کم است.

هیتر تشعشعی سرامیکی با بهره‌گیری از آخرین دستاوردهای تکنولوژی سوخت و بهینه سازی انرژی در دنیا با طراحی و مهندسی ایران ساخته شده است. شرکت گرماسان که اولین سازنده بخاری سرامیکی در ایران است، عملکرد بی‌نظیر این هیتر سرامیکی دیواری را تضمین کرده تا شما با خیالی راحتی در محل کار،رستوران و فروشگاهها و مکان‌های مشابه با ایمنی کامل این هیتر تابشی سرامیکی را مورد استفاده قرار دهید.

در این مدل هیتر سرامیکی گازی، تمام سوخت مصرفی صرف ایجاد حرارت و گرما می شود. در حالیکه در بخاری‌های دودکش دار تقریبا 30 درصد حرارت از طریق دودکش به هدر می‌رود. همچنین این مدل بخاری تابشی سرامیکی (گرماتاب فضای باز) دارای احتراق کامل بوده که باعث کاهش میزان گازهای مضر حاصل از احتراق می‌شود.

در هنگام خرید هیتر سرامیکی گازی(هیترتابشی سرامیکی،هیترسرامیکی دیواری،هیترتشعشی سرامیکی،هیتر بخاری سرامیکی،هیتر رستوران) این نکته را در نظر بگیرد که به هیچ عنوان این نوع بخاری سرامیکی دیواری را در مکان‌های بسته مانند حمام و اتاق خواب استفاده نکنید.

هیتر سرامیکی فضای باز در رنگ‌های سورمه‌ای، طوسی، مشکی و آبی کاربنی عرضه شده است که پوشش رنگ آن پودری کوره‌ای است و در برابر حرارت بسیار مقاوم است.

کلمات کلیدی : تولید کننده هیتر سرامیکی, تولید کننده هیتر سقفی, فروش هیتر سرامیکی, هیتر تابشی دوگانه سوز, هیتر تابشی سرامیکی, هیتر تابشی سقفی, هیتر تابشی گازسوز, هیتر تابشی گازوئیلی, هیترتابشی سرامیکی،هیترسرامیکی دیواری،هیترتشعشی سرامیکی،هیتر بخاری سرامیکی،هیتر رستوران،هیتر

برچسب ها: بدون برچسب

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

code